Takich mebli jak u nas, wykonanych z pasją i z najwyższą dbałością o zachowanie rzemiosła nie znajdziecie nigdzie indziej. Nasze nowoczesne drewniane stoliki kawowe wykonujemy ręcznie, dzięki czemu każdy egzemplarz posiada swój indywidualny charakter, który jest nie do podrobienia. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo warianty prostokątne, okrągłe lub półokrągłe wykonane z różnych gatunków drzewa, jak jabłoń, orzech europejski, jesion czy dąb.

Nogi naszych nowoczesnych i drewnianych stolików kawowych wykonujemy ze stali malowanej proszkowo. Nasze meble będą doskonale komponować się zarówno z modernistycznym wnętrzem, któremu dodadzą trochę ciepła, jak i też aranżacją klasycystyczną, która bazuje na elementach wykonanych z naturalnych surowców.

Nasze stoliki wykonane są z litego drewna, a każdy blat posiada swój unikalny wzór słojów, których układ jest charakterystyczny dla gatunku drzewa, z którego wykonujemy mebel. Każdy z nich został stworzony z jednej lub dwóch desek, co pozwala wydobyć z mebla piękno, które w niczym nie przypomina sklepowej sklejki.

Na życzenie klienta wykonujemy meble na indywidualne zamówienie. Zamów nowoczesny, dopasowany do Ciebie mebel i rozkoszuj się piciem kawy jak nigdy dotąd.