Lakierowane, matowe, zdobione, ze szklanym blatem – na rynku nie brakuje pięknych i funkcjonalnych mebli. Jednak nasze stoły drewniane do jadalni są wyjątkowe i unikalne. Są tak odmienne od mebli dostępnych w innych sklepach, dzięki swojej surowej i ascetycznej formie, w której to natura, i jej piękno odgrywają główną rolę. Nasze produkty wykonujemy ręcznie, z pasją i zachowaniem wszystkich tajników rzemiosła.

Jadalnia jest magicznym miejscem, w którym zbiera się cała rodzina, dzieląc się troskami i wspólnie radując z sukcesów. Warto zatem wyposażyć to pomieszczenie w wyjątkowy stół drewniany, który doskonale ociepli atmosferę, właśnie dzięki temu, że jest ręcznie wykonany ze specjalnie wyselekcjonowanej deski. Piękna barwa i bogactwo kształtów w fakturze słojów, sęków rys i pęknięć, sprawią, że Twoja rodzina zakocha się w nim od pierwszego wejrzenia.

Mogą Państwo wybrać spośród mebli z okrągły, prostokątnym lub też ręcznie formowanym blatem. Wszystkie nasze stoły drewniane do jadalni posiadają nogi ze stali malowanej proszkowo, co gwarantuje im trwałość i stabilność. Wymiary mebli zostały tak przewidziane aby mogła przy nich pomieścić się cała rodzina.

Jeśli nie interesuje Państwa żaden z proponowanych przez nas wariantów, to z przyjemnością wykonamy dla was egzemplarz na indywidualne zamówienie.